Skip to main content

Jak sprzedać motocykl w skupie?

  • Super User
  • Blog

Jeżeli masz motocykl, którego chcesz się pozbyć, a nie masz czasu ani ochoty na prowadzenie długotrwałego procesu sprzedaży, to skorzystanie ze skupu może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skup motocykli to miejsce, w którym możesz sprzedać swoje pojazdy szybko i bez niepotrzebnych formalności. Dlatego też popularność tych punktów rośnie w zawrotnym tempie. 

Czytaj więcej

Wypadek na drodze — laweta czy holowanie samochodu?

  • Super User
  • Blog

Każda osoba, wybierająca się samochodem w dłuższą podróż, musi liczyć się z nieprzewidzianymi sytuacjami. Uszkodzenie lub awaria wozu należą do najbardziej kłopotliwych spośród nich. Oczywiście można podjąć próby samodzielnej naprawy, jednak niekiedy kierowca nie jest w stanie podołać temu wyzwaniu. Powody tego mogą być różne: brak narzędzi, umiejętności lub po prostu skala problemu, z jakim musi się zmierzyć. Efektem może być unieruchomienie auta. W sytuacji takiej można zdecydować się na jego holowanie lub przewóz do miejsca naprawy lawetą. Z której z wymienionych opcji skorzystać?

Czytaj więcej

Skup samochodów i motocykli w Poznaniu, czyli jak sprawnie sprzedać motocykl w Poznaniu

  • Super User
  • Blog

Motocykle to obiekt marzeń niejednego fana motoryzacji. Jednak czasem trzeba go sprzedać. Może być motywowane kiepską sytuacją finansową lub też zamiarem kupna nowego pojazdu. Tak czy siak warto wiedzieć, jak dokonać sprzedaży z korzyścią dla siebie. Na tym polu istnieje bowiem wiele pułapek, w które można wpaść. Poniższy artykuł wyjaśni, w jaki sposób przeprowadzić transakcję, by zmaksymalizować swój zysk.

Czytaj więcej

Z jakimi wymaganiami wiąże się praca jako kierowa taxi?

  • Super User
  • Blog

Praca taksówkarza wiąże się nie tylko z atrakcyjnymi zarobkami, ale również i z możliwością wypełniania obowiązków zawodowych w nienormowanym czasie i zgodnie z elastycznym grafikiem. W tym przypadku zasady są proste – im więcej się pracuje, tym więcej się zarabia. Nic dziwnego, że coraz więcej osób zastanawia się czy nie ukierunkować swojej kariery zawodowej w tą właśnie stronę. Jakie wymogi trzeba spełnić, by pracować jako taksówkarz?

Czytaj więcej

Ranking motocykli 2022

  • Super User
  • Blog

Rok 2022 naprawdę dał nam sporo świetnych i ciekawych nowości motocyklowych. Z pewnością miłośnicy tego typu środków transportu będą mieli w czym wybierać, a na wiele premier czekali z ogromną niecierpliwością. Z wielką przyjemnością przedstawiamy top of the top, czyli najlepsze motocyklowe premiery 2022 roku!

Czytaj więcej