Jak sprzedać swój motocykl szybko i sprawnie?

  • Super User
  • Blog

W Internecie, na każdym kroku reklamują się różne serwisy oferujące możliwość wystawienia własnego ogłoszenia. Nierzadko jednak takie usługi są płatne, nie dając przy tym żadnej gwarancji, iż pojawi się kupiec. Po miesiącu może się okazać, że zostaliśmy z rachunkiem za wyświetlane ogłoszenie, a motor nadal zalega na podwórku. Jest to frustrująca procedura, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie i dobrej cenie. Dlatego warto rozważyć skup motocykli. Takie miejsca oferują rzetelną wycenę sprzętu, profesjonalne doradztwo oraz uczciwe stawki. Nie trzeba czekać na pojawienie się potencjalnego kupca czy też męczyć się z telefonami o najmniej odpowiednich godzinach. Nie wspominając już o zasypanej mailami skrzynce, zwierających niezliczoną ilości pytań od osób, które i tak w końcu nie zdecydują się na zakup z jakiś błahych powodów. Zamiast się frustrować, lepiej sprzedaj motocykl do skupu. Minimum formalności, maksimum zysku i oszczędność czasu.

Kontynuuj czytanie

Jaki środek transportu wybrać?

  • Super User
  • Blog

Wiele razy w roku jesteśmy używać środków transportu. Czasem czeka nas dłuższa podróż służbowa, innym razem wyjeżdżamy odpocząć, ale także potrzebujemy transportu na co dzień - do pracy lub na zakupy. Zwłaszcza gdy nie posiadamy swojego samochodu lub prawa jazdy, jesteśmy zmuszeni polegać na innych. Jedni stawiają na miejską komunikację, jak autobusy, czy tramwaje, inni na pociągi, jeszcze inni na taxi, a są też osoby, które znajdą inne usługi oferujące przewóz osób.

przewóz osób mielec

Kontynuuj czytanie

Bezpieczny przewóz motocykla

  • Super User
  • Blog

Chociaż motocykl jest środkiem transportu umożliwiającym szybkie przemieszczenia się od punktu A do punktu B, i nie ukrywajmy - dającym dużo frajdy, to czasem istnieje konieczność przetransportowania maszyny w sposób inny niż na jej dwóch kołach. Dzieje się tak na przykład w przypadku wystąpienia awarii motoru, która uniemożliwia bezpieczne korzystanie z maszyny lub w ogóle spowodowała jej unieruchomienie. Także po zakończeniu sezonu, zwłaszcza późną jesienią i zimą ciężko sobie wyobrazić przemieszczanie się podobnym środkiem transportu.

 

Kontynuuj czytanie

Wyścigi samochodowe

  • Super User
  • Blog

Wyścigi samochodowe to wspaniały sport, który dostarcza wielu emocji jego uczestnikom oraz widzom. Jest to specyficzna dyscyplina sportu, w której na sukces składa się wiele czynników. Wydaje się, że najważniejszy jest kierowca i to właśnie kierowcy są najbardziej rozpoznawalni i mają najwięcej fanów. Jednak na sukces pracuje cały zespół, w którego skład wchodzą mechanicy, trenerzy, technicy, konstruktorzy i wielu innych. W wyścigach rajdowych szczególną rolę spełnia pilot, zwany czasem nawigatorem. Pilot rajdowy przez cały wyścig musi być maksymalnie skupiony i nie może pozwolić sobie na żadne błędy, ponieważ mogłyby one skutkować wypadkiem.

Kontynuuj czytanie

Wyjazd na motoGP

  • Super User
  • Blog

Osoby, które interesują się sportami motorowymi, a w szczególności MotoGP powinny przynajmniej raz w życiu oglądać wyścig motogp z trybun. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z dwóch najbliżej znajdujących się Polski torów, gdzie organizowane są wyścigi tej kategorii. Co koniecznie należy uwzględnić decydując się na wyjazd na motoGP?

Kontynuuj czytanie