Wyścigi samochodowe

  • Super User
  • Blog

Wyścigi samochodowe to wspaniały sport, który dostarcza wielu emocji jego uczestnikom oraz widzom. Jest to specyficzna dyscyplina sportu, w której na sukces składa się wiele czynników. Wydaje się, że najważniejszy jest kierowca i to właśnie kierowcy są najbardziej rozpoznawalni i mają najwięcej fanów. Jednak na sukces pracuje cały zespół, w którego skład wchodzą mechanicy, trenerzy, technicy, konstruktorzy i wielu innych. W wyścigach rajdowych szczególną rolę spełnia pilot, zwany czasem nawigatorem. Pilot rajdowy przez cały wyścig musi być maksymalnie skupiony i nie może pozwolić sobie na żadne błędy, ponieważ mogłyby one skutkować wypadkiem.

Kontynuuj czytanie

Bezpieczny przewóz motocykla

  • Super User
  • Blog

Chociaż motocykl jest środkiem transportu umożliwiającym szybkie przemieszczenia się od punktu A do punktu B, i nie ukrywajmy - dającym dużo frajdy, to czasem istnieje konieczność przetransportowania maszyny w sposób inny niż na jej dwóch kołach. Dzieje się tak na przykład w przypadku wystąpienia awarii motoru, która uniemożliwia bezpieczne korzystanie z maszyny lub w ogóle spowodowała jej unieruchomienie. Także po zakończeniu sezonu, zwłaszcza późną jesienią i zimą ciężko sobie wyobrazić przemieszczanie się podobnym środkiem transportu.

 

Kontynuuj czytanie

Usługi cateringowe dla motocyklistów

  • Super User
  • Blog

Catering to usługi restauracyjne oferowane poza restauracją. Zazwyczaj polegają one na tym, że w samej restauracji przygotowuje się posiłek, natomiast serwuje się go w zupełnie innym miejscu. Forma serwowania takiego posiłku bywa różna, mogą to być gotowe dania obiadowe podzielone na porcje, które oferuje się w pojemnikach na miejscu przeznaczenia, lub w pełni profesjonalnie przygotowane dania restauracyjne oferowane jako szwedzki stół.

Kontynuuj czytanie

Wyjazd na motoGP

  • Super User
  • Blog

Osoby, które interesują się sportami motorowymi, a w szczególności MotoGP powinny przynajmniej raz w życiu oglądać wyścig motogp z trybun. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z dwóch najbliżej znajdujących się Polski torów, gdzie organizowane są wyścigi tej kategorii. Co koniecznie należy uwzględnić decydując się na wyjazd na motoGP?

Kontynuuj czytanie

Historia mojej przemiany

  • Super User
  • Blog

Przyznaję, że jako młody chłopak kompletnie nie chciało mi się uczyć. Nie działało na mnie nic, ani prośby, ani groźby. Rodzice załamywali ręce i martwili się co ze mnie wyrośnie. Prześlizgiwałem się z klasy do klasy, ale raczej dlatego, że nauczyciele mieli mnie dość i po prostu wypychali mnie do następnej klasy. Jak skończyłem podstawówkę, poszedłem do zawodówki. Niewiele się w moim życiu zmieniło, bo zaczęły interesować mnie imprezy i raczej hulaszczy tryb życia.

Kontynuuj czytanie