Skip to main content

Samochód ze skupu aut!

  • Super User
  • Blog

Czy kiedykolwiek, planując zakup nowych czterech kółek, rozważyłeś skup aut? Oczywiście, myśląc o nowym samochodzie większość z nas wzdycha do błyszczących w salonach wiarygodnych marek: Toyoty, Skody, Renault. W rzeczywistości tylko nieliczni będą w stanie sobie pozwolić na tak drogi zakup. W rzeczywistości większość Polaków wybiera raczej samochody używane.

Czytaj więcej

TOP 5 firm pomocy drogowej dostępnych 24h/7 z Wrocławia

  • Super User
  • Blog

W okolicach Wrocławia kierowcy mają dostęp do szerokiej gamy usług pomocy drogowej, które są dostępne 24/7. Firmy działające w tej branży zazwyczaj oferują holowanie pojazdów, awaryjne otwieranie aut, wymianę opon na drodze, czy też pomoc przy awarii baterii. Poniżej przedstawiam kilka podmiotów, które szczególnie wyróżniają się na rynku usług pomocy drogowej w okolicach Wrocławia.

Czytaj więcej

Jak sprzedać motocykl w skupie?

  • Super User
  • Blog

Jeżeli masz motocykl, którego chcesz się pozbyć, a nie masz czasu ani ochoty na prowadzenie długotrwałego procesu sprzedaży, to skorzystanie ze skupu może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Skup motocykli to miejsce, w którym możesz sprzedać swoje pojazdy szybko i bez niepotrzebnych formalności. Dlatego też popularność tych punktów rośnie w zawrotnym tempie. 

Czytaj więcej

Wypadek na drodze — laweta czy holowanie samochodu?

  • Super User
  • Blog

Każda osoba, wybierająca się samochodem w dłuższą podróż, musi liczyć się z nieprzewidzianymi sytuacjami. Uszkodzenie lub awaria wozu należą do najbardziej kłopotliwych spośród nich. Oczywiście można podjąć próby samodzielnej naprawy, jednak niekiedy kierowca nie jest w stanie podołać temu wyzwaniu. Powody tego mogą być różne: brak narzędzi, umiejętności lub po prostu skala problemu, z jakim musi się zmierzyć. Efektem może być unieruchomienie auta. W sytuacji takiej można zdecydować się na jego holowanie lub przewóz do miejsca naprawy lawetą. Z której z wymienionych opcji skorzystać?

Czytaj więcej

Skup samochodów i motocykli w Poznaniu, czyli jak sprawnie sprzedać motocykl w Poznaniu

  • Super User
  • Blog

Motocykle to obiekt marzeń niejednego fana motoryzacji. Jednak czasem trzeba go sprzedać. Może być motywowane kiepską sytuacją finansową lub też zamiarem kupna nowego pojazdu. Tak czy siak warto wiedzieć, jak dokonać sprzedaży z korzyścią dla siebie. Na tym polu istnieje bowiem wiele pułapek, w które można wpaść. Poniższy artykuł wyjaśni, w jaki sposób przeprowadzić transakcję, by zmaksymalizować swój zysk.

Czytaj więcej