Skip to main content

Ranking motocykli 2022

  • Super User
  • Blog

Rok 2022 naprawdę dał nam sporo świetnych i ciekawych nowości motocyklowych. Z pewnością miłośnicy tego typu środków transportu będą mieli w czym wybierać, a na wiele premier czekali z ogromną niecierpliwością. Z wielką przyjemnością przedstawiamy top of the top, czyli najlepsze motocyklowe premiery 2022 roku!

Skup motocykli

Triumph Tiger 1200 - flagowy model z brytyjskiego Hinckley dużo lżejszy i mocniejszy

Całkowicie różni się od swojego poprzednika, ponieważ jest on o wiele szybszy i daje ogromną radość z prędkości, do której może dojść. Jest także o ponad 25 kilogramów lżejszy. Samo w sobie robi to spore wrażenie, ponieważ producenci naprawdę postarali się o ten model. Silnik został przez nich całkowicie przekonstruowany - jest on trzycylindrowy i potrafi wygenerować prędkość aż 150 km oraz 130 Nm. Jego cena zaczyna się od 77 tysięcy, a występuje on w aż 5 wersjach: GT, GT PRO, RALLY PRO, RALLY EXPLORER, a także GT EXPLORER.

BMW R 18 Transcontinental - w odróżnieniu od poprzedników wychodzących z fabryki, ten model idealnie pasować będzie na motocykl turystyczny!

Tak luksusowy model jeszcze nigdy nie wyjechał z bawarskiej fabryki, aż do teraz. Ma on potężny silnik, który, już na samym początku, ma prawie wszystko, co rasowy, turystyczny motocykl, powinien posiadać. Posiada on klasyczne zegary oraz wyposażony w ekran TFT kokpit, który pozwoli podczas jazdy łatwo operować oraz kontrolować wszystkie parametry jazdy. Producenci zadbali również o wygodę pasażerów podczas jazdy - posiada on automatycznie poziomowane zawieszenie, które dokładnie dopasowuje się do obciążenia. Wbudowano mu również głośniki Marshalla, które wydają z siebie naprawdę świetny, czysty dźwięk. Cena zaczyna się od 129 500 polskich złotych.

Yamaha XSR 900 - ponadczasowy model w niesamowitym, retro wydaniu

Ten model od razu przykuje wzrok wszystkich, którzy tylko Cię miną. Jest on niesamowicie charakterystyczny i wygląda rewelacyjnie, dzięki utrzymaniu go w stylu retro. W modelu XSR 900 zostało poprawione zawieszenie, które wyposażone zostało w bogate możliwości regulacji. Kokpit jest kolorowy, dzięki czemu informacje są wyodrębnione i lepiej się na nie patrzy. Obręcze kół są kute, a elektronika nieziemsko bogata.

Skup motocykli Gdynia

Co zrobić ze swoim starym motocyklem?

Jeżeli nie chcesz trudzić się tradycyjną sprzedażą lub chcesz zaoszczędzić na czasie i szybko dostać gotówkę, serdecznie polecamy skupy motocykli. Jest ich coraz więcej i są one stuprocentowo legalne. Transakcja opiera się na umowie kupna-sprzedaży, dzięki czemu wszystko jest udokumentowane. Na takiej zasadzie działa na przykład skup motocykli Auto-Bart w Gdyni. Pieniądze dostaniesz do ręki, a skup motocykli zapewni Ci niezbędne dokumenty w celu wyrejestrowania dwukołowca w wydziale komunikacji. 

 

 

No comments

Zostaw komentarz

In reply to Some User