Skip to main content

TOP 5 firm pomocy drogowej dostępnych 24h/7 z Wrocławia

  • Super User
  • Blog

W okolicach Wrocławia kierowcy mają dostęp do szerokiej gamy usług pomocy drogowej, które są dostępne 24/7. Firmy działające w tej branży zazwyczaj oferują holowanie pojazdów, awaryjne otwieranie aut, wymianę opon na drodze, czy też pomoc przy awarii baterii. Poniżej przedstawiam kilka podmiotów, które szczególnie wyróżniają się na rynku usług pomocy drogowej w okolicach Wrocławia.

Jak wybrać najlepszą pomoc drogową w Wrocławiu pod kątem szybkości reakcji?

1. Pomoc drogowa Wrocław Jarex, laweta TIR, transport niskopodwoziowy

Informacje, jakie możemy znaleźć na stronie Pomoc drogowa Wrocław Jarex, świadczą o kompleksowości oferty tego przedsiębiorstwa. Oprócz naprawy pojazdów osobowych w miejscu ich zatrzymania, holowania, przewozu lawetą, zajmuje się ono również obsługą ciężarówek i autokarów (m.in. holowaniem TIR-ów), mobilną wulkanizacją i transportem niskopodwoziowym ciężkich ładunków. Niezwykle szeroki jest również obszar, na którym Jarex operuje. Co ważne, przedsiębiorstwo to świadczy usługi również na autostradzie A4, a na pomoc jego specjalistów możemy liczyć o każdej porze dnia i nocy, przez siedem dni w tygodniu.

Pomoc drogowa Wroclaw Jarex , laweta TIR, transport niskopodwoziowy
ul. Zakładowa 11X/10 
50-231 Wrocław
TEL.: 782 552 651

Pomoc drogowa Wroclaw Jarex

Źródło zdjęć: https://jarex24.pl/

2. Autolaweta Wrocław — Pomoc Drogowa 24/7

Firma ta działa nie tylko na terenie Wrocławia i okolic, lecz również w innych częściach Polski, a nawet za granicą. W jej ofercie znajdziemy zarówno usługi tradycyjne (holowanie, naprawę w miejscu zatrzymania pojazdu, wyciąganie auta z błota lub rowu), jak i mniej standardowe, takie jak przewóz przyczep kempingowych, motocykli, lekkiego sprzętu budowlanego czy maszyn rolniczych. Przedsiębiorstwo to z zasady nie zajmuje się obsługą autobusów i TIR-ów. Firma ma długą historię (działa od roku 2012) i liczne grono zadowolonych klientów.

Autolaweta Wrocław - Pomoc Drogowa 24/7
ul. Borowska 195/lok 4
50-553 Wrocław
TEL.: 660 703 567

Autolaweta Wrocław - Pomoc Drogowa 24/7

Źródło zdjęcia: https://www.autolawetawroclaw.pl/

3. Pomoc Drogowa Laweta Wrocław — Prezes Car

Firma ta wykonuje standardowe usługi pomocy drogowej — m.in. transportuje pojazdy lawetą (dotyczy to również wozów dostawczych oraz busów), wykonuje drobne naprawy na drodze, dowozi paliwo oraz wyciąga pojazdy z rowów. Zatrudnieni w Prezes Car fachowcy znani są z solidności.

Pomoc Drogowa Laweta Wrocław - Prezes Car
ul. Sieradzka 37/2A
54-001 Wrocław
TEL.: 690 316 666

Pomoc Drogowa Laweta Wrocław - Prezes Car

Źródło zdjęcia: http://pomocdrogowawroclaw24h.pl/

4. Pomoc drogowa 24h Wrocław

Pomoc drogowa, świadczona przez to przedsiębiorstwo, ma typowy zakres. Obejmuje on m.in. naprawy na drodze, przewóz lawetą oraz holowanie. Co ważne, firma ta obsługuje nie tylko auta osobowe, lecz również pojazdy dostawcze i ciężarowe. Ze względu na swą fachowość cieszy się ona dobrą opinią wśród kierowców.

Pomoc drogowa 24h Wrocław 
al Armii Krajowej 53
50-541 Wrocław
TEL.: 690 242 495

Pomoc drogowa 24h Wrocław holowaniewroclaw.pl

Źródło zdjęcia: https://www.holowaniewroclaw.pl/

5. Pomoc Drogowa, Laweta Wrocław Rasior

Firma ta specjalizuje się w transporcie pojazdów powypadkowych i uszkodzonych, a pomoc drogowa jest jedynie uzupełnieniem jej podstawowej oferty. Przedsiębiorstwo ma konkurencyjne ceny, jednak zakres świadczonych przez nie usług jest ograniczony.

Pomoc Drogowa, Laweta Wrocław Rasior
ul. Karmelkowa 66
52-319 Wrocław
TEL.: 794 373 492

Pomoc Drogowa, Laweta Wrocław Rasior

Źródło zdjęcia: https://www.pomoc-drogowa-rasior.pl/

Czym kierować się przy wyborze pomocy drogowej?

Jak zauważa autor artykułu Pomoc drogowa – czym się zajmuje i kiedy ją wzywać?, przedsiębiorstwa z tej branży działają w sposób niezwykle elastyczny i kompleksowy. Niekiedy jednak zdarza się, że konkretna firma nie może nam pomóc ze względu na brak odpowiedniego sprzętu lub możliwości dojazdu do miejsca, w którym stoi nasz wóz. Dobrym pomysłem jest więc wybór przedsiębiorstwa, którego zakres usług jest odpowiednio szeroki, a teren działania — rozległy.

No comments

Zostaw komentarz

In reply to Some User