Skip to main content

Wyjazd na motoGP

  • Super User
  • Blog

Osoby, które interesują się sportami motorowymi, a w szczególności MotoGP powinny przynajmniej raz w życiu oglądać wyścig motogp z trybun. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z dwóch najbliżej znajdujących się Polski torów, gdzie organizowane są wyścigi tej kategorii. Co koniecznie należy uwzględnić decydując się na wyjazd na motoGP?


Dojazd na tor w Brnie

Na tor w Brnie możliwy jest dojazd samochodem, busem albo motocyklem. Wszystko uzależnione jest od miejsca zamieszkania osoby zainteresowanej takim wyjazdem. kwestii. Kolejnym sposobem by dojechać na motogp w Brnie jest wynajem busa 9 osobowego. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że bus, który może pomieścić większą liczbę osób będzie stosunkowo tańszy w porównaniu do samochodu. Niewiele ofirm oferuje Wynajem busa 9 osobowego na MotoGP, dlatego też warto wcześniej zarezerwować busa np. w firmie Kuszewski Busy - wynajem busów Wrocław, aby mieć pewność transportu. Zdecydowanie większa liczba osób składa się nie tylko na sam wynajem, ale również na paliwo.

Zarezerwuj kilka dni 

Warto również zdawać sobie sprawę, że tor jest umiejscowiony bardzo blisko autostrady. E50. Ponadto dwupasmówka ciągnie się praktycznie do samego toru, nie powinno być zatem większego problemu z trafieniem na miejsce. Trzeba koniecznie zaznaczyć także, że bardzo blisko terenu Autodromu Brno, będzie znajdowało się dużo znaków, które będą kierowały we właściwe miejsce. Nie można oczywiście zapomnieć o ograniczeniach prędkości, ponieważ czescy policjanci mają niezwykle rygorystyczne podejście w tej sprawie. Osoby, które chcą uczestniczyć w zmaganiach najszybszych motocyklistów na świecie powinny zarezerwować sobie przynajmniej cztery dni. Warto pamiętać, że w piątki odbywają się treningi, w soboty - kwalifikacje, a w niedziele - wyścig. Rekomendowane jest zatem wyjechanie busem już w czwartek popołudniu lub wieczorem, by móc śledzić zmagania motocyklistów od samego początku kwalifikacji.


Nocleg

Najbardziej rekomendowaną lokalizację jest kamping znajdujący się przy torze. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wyścig o Grand Prix Brna w zdecydowanej większości przypadków odbywa się w sierpniu. kamping umiejscowiony jest bowiem między 3, a 4 zakrętem. Ponadto pole namiotowe znajduje się przy siatce, dlatego ewentualną pobudkę będą gwarantowały samochody SAFETY CAR. Osoby, które mają zdecydowanie bardziej twardy sen na pewno zostaną już obudzone przez motocykle klasy Moto3 i Red Bull Cup. Warto podkreślić, że niesamowite są wrażenia z tego toru. Omawiany kamping przeznaczony jest przeważnie dla motocyklistów.

Atrakcje turystyczne miasta

niedzielę po wyścigu świetnym rozwiązaniem jest zwiedzenie Brna i późnym wieczorem, bądź w poniedziałek z samego rana wyruszyć do Polski. Ponadto na grupowe bilety można otrzymać zniżkę. Rekomendowane jest zarezerwowanie sobie busa zdecydowanie wcześniej, nie powinno się szukać omawianego środku transportu na ostatnią chwilę, ponieważ wszystkie najlepsze modele będą już niedostępne. Nie należy mieć obaw, że bus nie zostanie w pełni wykorzystany, ponieważ w Polsce jest mnóstwo kibiców tej dyscypliny sportu, dlatego wystarczy wcześniej poinformować ich o planowanym wyjeździe.

No thoughts on “Wyjazd na motoGP”

Zostaw komentarz

In reply to Some User