Skip to main content

Jak sprzedać swój motocykl szybko i sprawnie?

  • Super User
  • Blog

W Internecie, na każdym kroku reklamują się różne serwisy oferujące możliwość wystawienia własnego ogłoszenia. Nierzadko jednak takie usługi są płatne, nie dając przy tym żadnej gwarancji, iż pojawi się kupiec. Po miesiącu może się okazać, że zostaliśmy z rachunkiem za wyświetlane ogłoszenie, a motor nadal zalega na podwórku. Jest to frustrująca procedura, zwłaszcza gdy zależy nam na czasie i dobrej cenie. Dlatego warto rozważyć skup motocykli. Takie miejsca oferują rzetelną wycenę sprzętu, profesjonalne doradztwo oraz uczciwe stawki. Nie trzeba czekać na pojawienie się potencjalnego kupca czy też męczyć się z telefonami o najmniej odpowiednich godzinach. Nie wspominając już o zasypanej mailami skrzynce, zwierających niezliczoną ilości pytań od osób, które i tak w końcu nie zdecydują się na zakup z jakiś błahych powodów. Zamiast się frustrować, lepiej sprzedaj motocykl do skupu. Minimum formalności, maksimum zysku i oszczędność czasu.

Motocykl skupiony w skupie aut auto-skup24.pl w woj. pomorskim

Sprzedaż powypadkowego motocyklaJak ogłasza na swojej stronie internetowej skup motocykli auto-skup24.pl, w skupach przyjmowane są również motocykle uszkodzone i powypadkowe. Dlatego sprzedaż takiego motocykla w skupie jest bardzo opłacalna i wygodna. Zwłaszcza że wiele skupów oferuje możliwość wysłania lawety po niesprawny motocykl, nie obciążając tym sprzedającego. Oszczędza to czas i wiele problemów, związanych z dostarczeniem uszkodzonej maszyny. Dodatkowo szansa na sprzedanie takiego motocyklu w Internecie jest niska, zwłaszcza za godziwe pieniądze. Większość osób będzie starała się wytargować jak najniższą cenę, wyolbrzymiając potencjalne koszty naprawy. Natomiast w skupie motocykli zawsze można liczyć na profesjonalną obsługę i uczciwą cenę. Żadna maszyna też nie zostanie odrzucona, nawet będąca w częściach.

Inne plusy z korzystania ze skupuW skupie motocykli można również liczyć na zwrot niewykorzystanego OC oraz elastyczność obsługi, dla której karta pojazdu nie jest niezbędnym elementem podczas zakupu. Pojazd też nie musi być ubezpieczony, żeby doszło do transakcji satysfakcjonującej obie strony. Skupowane są również różne marki i modele motocykli, więc nie trzeba się martwić, czy akurat mój model jest interesujący, gdyż z pewnością taki jest.

Motocykl po wypadku skupiony w skupie auto-skup24.pl

Bezpieczeństwo transakcjiSkup motocykli to również bezpieczny wybór. Umowa kupna-sprzedaży zostanie przygotowana dla ciebie wcześniej i dostarczona na miejsce, które sam wybierzesz, o dowolnie wybranej godzinie, w myśl zasady, że to klient ma być zadowolony. Dlatego też owe umowy przygotowywane są prostym językiem, aby uniknąć wszelkich możliwych niedopowiedzeń czy kruczków prawnych. W efekcie dokładnie wiesz, co podpisujesz.

Nie ma sensu więc tracić czas na robienie zdjęć, długich opisów, tłumaczenia się z każdej ryski czy wysłuchiwanie ofert znacznie poniżej założonej przez nas ceny. Lepiej oszczędzić sobie nerwów i zadzwonić na skup motocykli. Szybko, bezpiecznie, uczciwie, bez zbędnych formalności.

2 comments

  • Wątpliwości rozwiane ;) lecę szukać skupu dla swojego motocykla!

    Edited on środa, 28 kwiecień 2021 08:17 by Filip.
  • O ekstra! Dzięki za ten artykuł. Nie wiedziałam, że skupy przyjmują również motocykle, nawet o tym nie pomyślałam. Już wiem co zrobić ze swoim nieużywanym motocyklem, z którym mam od dawna problemy pod względem sprzedaży!

    Edited on piątek, 11 listopad 2022 09:30 by Anna.

Zostaw komentarz

In reply to Some User